Piecas Latvijas pārstāves iegūst iespēju piedalīties meiteņu futbola vasaras nometnē ASV

Piecas Latvijas pārstāves iegūst iespēju piedalīties meiteņu futbola vasaras nometnē ASV

Piecas pašmāju spēlētājas, kuras pārstāv četrus dažādus Latvijas klubus, ieguvušas iespēju šogad piedalīties meiteņu futbola vasaras nometnē ASV. Viņas sevi vislabāk apliecināja konkursā, kuru rīkoja Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā.

Laika posmā no 29. jūnija līdz 13. jūlijam ASV norisināsies starptautiska vasaras nometne, kurā tika aicinātas piedalīties meitenes vecumā no 15 līdz 18 gadiem ar labām angļu valodas zināšanām, prasmi komunicēt un vēlmi iepazīt ASV, tās kultūras un sporta dzīvi. Nometnes laikā dalībnieces iepazīs ASV, uzzinās vairāk par 2019. gada FIFA Pasaules kausa izcīņu sievietēm un piedalīsies dažādās futbola aktivitātēs, kā arī kopā ar nometnes dalībniecēm no daudzām citām pasaules valstīm tiks iesaistītas līderības, komandas veidošanas, publiskās uzstāšanās un citās meistardarbnīcās.

Nometnei no Latvijas pieteicās kopumā 12 interesentes, iesūtot savu CV un motivācijas vēstuli. Kandidātes vēlāk piedalījās tālākajās atlases intervijās angļu valodā, kuras pārraudzīja ASV vēstniecība Latvijā un tās izveidota žūrijas komisija.

Noslēdzoties atlases procesam, pie iespējas piedalīties nometnē tika:

  • Līva Polka (FS Metta)
  • Līga Brigmane (Liepājas Futbola skola)
  • Una Jēgere (SK Imanta)
  • Patrīcija Enia Sidere (FS Metta)
  • Paula Linda Liniņa (Preiļu BJSS/BFC Daugavpils)

Programma tiek organizēta sadarbībā ar divkārtējās pasaules čempiones, olimpiskās zelta medaļas ieguvējas Džūlijas Faudī (Julie Foudy) līderības nometni Ņūdžersijā. Vairāk par nometnes aktivitātēm var izlasīt ŠEIT.

Mūs atbalsta