Klūsti par treneri

Pateicoties Latvijas Futbola federācijas iniciatīvai, kopš 2016. gada pirmoreiz Latvijas futbola vēsturē interesentēm ir pieejami specializēti futbola treneru apmācības kursi sievietēm. Iegūtā licence atbilst visām C-LFF trenera licences specifikācijām.

Apmācības sastāv no plaša teorētisko zināšanu apguves bloka un specializēto zināšanu bloka, iekļaujot treniņu organizēšanu, vadīšanu un analīzi. Šīs licences īpašnieces var patstāvīgi trenēt bērnus vecumā līdz 12 gadiem, kā arī asistēt galvenajam trenerim komandās no U-13 līdz U-18 vecuma grupās. Tāpat licences īpašnieces var būt galveno treneru asistentes Latvijas čempionāta Otrās līgas komandās.

Futbola sistēmu veido cilvēki ar vērtībām. LFF vīzija, attīstot sieviešu futbolu, ir dot iespēju izaugsmei cilvēkiem, kuri nāk no futbola vides, jo viņi vislabāk pārzina to no iekšienes un mīl futbolu no sirds. Tāpat šī ir iespēja visām mammām, māsām un draudzenēm, kuras mīl futbolu, iegūt šo licenci un vēl vairāk iesaistīties Latvijas futbola dzīvē, dodot savu impulsu kopējai attīstībai.

Pirmajā apmācības programmā 2016. gadā piedalās deviņas topošās treneres.

Vēlies pieteikties nākamajai apmācības programmai?

Kontakttālrunis

Tālrunis: +371 28334426 (d.d. no plkst. 10:00 līdz 17:00)

Mūs atbalsta